Drukarki używane, skanery


 

Dziś w promocji !!!

Cena może być negocjowana.

Urządzenie wielofunkcyjne HP LaserJet Pro M426fdn

Sprawna drukarka . Widoczne ślady użytkowania. Brak uniwersalnego kabelka USB. 

Funkcje: Drukowanie, kopiowanie, skanowanie, faksowanie

Drukarka laserowa monochromatyczna LaserJet Pro M426fdn (F6W14A) firmy HP to urządzenie wielofunkcyjne o rozdzielczości druku 600x600 dpi, umożliwiające drukowanie do formatu A4 oraz skanowanie i kopiowanie. Wykorzystuje: papier zwykły, papier o niskiej gramaturze, papier o wysokiej gramaturze, papier bond, papier kolorowy, papier firmowy, papier wstępnie zadrukowany, papier dziurkowany, papier makulaturowy, papier szorstki, koperty, etykiety, folie przezroczyste. Drukarka jest przeznaczona do wydruku tekstu i grafiki w czerni. Idealnym miejscem użytkowania urządzenia jest dom/małe biuro, firma. Wymiary produktu: 420 x 390 x 323 mm (szerokość x głębokość x wysokość).

Toner zamienny, na drukarkę udzielamy gwarancje. Wydrukowała 106860 str. 

800,00zł netto

 

 

 

toner zamienny 

HP LJ 3390 MFP DRUK/SKAN/XERO/FAX SIEĆ

Urządzenie Hp LJ 3390 nf mfp to wszechstronne i funkcjonale laserowe urządzenie drukujące, skanujące, oraz faksujące. Wyposażono je w automatyczny podajnik dokumentów, kartę sieciową oraz moduł umożliwiający drukowanie dwustronne. Czytelny 2-wierszowy wyświetlacz tekstowy LCD, przyciski alfanumeryczne, przyciski nawigacyjne i 3 diody LED są bardzo pomocne w obsłudze. Gwarancja. Faktura.

400,00zł netto

 

brak kabli , toner zamienny 

Drukarka wielofunkcyjna laserowa (kolor) HP Color Laser MFP 179fnw

Wydajne urządzenie wielofunkcyjne - najmniejsze na świecie w swojej klasie. Drukowanie, skanowanie, kopiowanie, faksowanie, wysokiej jakości kolory oraz drukowanie i skanowanie z telefonu.

Idealne rozwiązanie dla 1-5 użytkowników drukujących mniej niż 1500 stron na miesiąc.

Sprawne po przegladzie, Gwarancja. Faktura. Tonery zamienne, na drukarkę udzielamy gwarancje. Wydrukowała 6796 str.

(zdjęcia autentyczne.)

650,00zł netto

 

 

 

toner zamienny 

Konica-Minolta BIZHUB 3301P

Drukarka laserowa monochromatyczna BIZHUB 3301P (A63P025) firmy Konica-Minolta to urządzenie jednofunkcyjne, umożliwiające drukowanie do formatu A4. Drukarka jest przeznaczona do wydruku tekstu i grafiki w czerni. Idealnym miejscem użytkowania urządzenia jest firma. Urządzenie powstało z myślą o efektywności, a dzięki kompaktowym rozmiarom i zoptymalizowanej wydajności stanowi idealne rozwiązanie dla małych i średnich grup roboczych. W odróżnieniu od poprzednika Bizhub 3301P wyposażony jest w wyświetlacz, który usprawnia użytkowanie sprzętu.

(zdjęcia autentyczne)

450,00zł netto

 

 

 

 

HP LaserJet 4250dn

Urządzenie Hp LJ4250Dn  to funkcjonale drukarka laserowa. Wyposażono ją w automatyczny podajnik, kartę sieciową oraz moduł umożliwiający drukowanie dwustronne. Czytelny wyświetlacz tekstowy LCD, przyciski alfanumeryczne, przyciski nawigacyjne i diody LED są bardzo pomocne w obsłudze. Urządzenie 100% sprawne technicznie, w dobrym stanie wizualnym. Toner zamienny.  Gwarancja. Faktura.

zdjęcia autentyczne.

550,00zł netto

Gwarancja sprzedawcy!!! 

 

 

toner zamienny 

HP LaserJet P2055dn

Seria drukarek HP LaserJet P2050 umożliwia zwiększenie wydajności zespołów roboczych. Tworzenie wysokiej jakości dokumentów dzięki rozdzielczości 1200 dpi, druk z prędkością do 33 str./min.

Funkcje zwiększające wydajność to m.in. możliwość rozbudowy pamięci, automatyczny tryb drukowania dwustronnego i karta sieciowa Gigabit.

Idealne rozwiązanie dla małych zespołów roboczych składających się z 1–8 użytkowników pracujących w małych i średnich firmach oraz przedsiębiorstwach, które potrzebują szybkiej, niezawodnej, niewielkiej, czarno-białej drukarki umożliwiającej łatwe drukowanie profesjonalnej jakości dokumentów biznesowych

Zawiera toner 100% pełny. Po naprawie i przeglądzie serwisowym.

 350,00 zł netto

Gwarancja  9 miesięcy

HP LaserJet P3015

Te drukarki są idealne do domu i dla małych firm – drukarki tej serii oferują duże możliwości, drukują szybko -40str, koszty utrzymania są bardzo małe. Tanie tonery zamienne. Drukarka posiada druk dwustrony i połączenie sieciowe.

Sprawne po przegladzie, Gwarancja. Faktura. Tonery zamienne, na drukarkę udzielamy gwarancje. Wydrukowała 160K str.

 

 350,00 zł netto

Gwarancja  6 miesięc 

Samsung ProXpress M3820DW

Solidne urządzenie ProXpress M3820DW drukuje z prędkością do 38 str./min, jest wyposażone w procesor Cortex™-A5 oraz maks. 128 MB pamięci. Duża prędkość i wydajność pozwala firmom przyspieszyć przetwarzanie dokumentów i obrazów, co zapewnia większą sprawność pracy.

 450,00 zł netto

Gwarancja  6 miesięcy 

Brother HL-5240

Drukarka laserowa monochromatyczna HL-5240 firmy Brother to urządzenie o rozdzielczości druku 1200 dpi, umożliwiające drukowanie do formatu A4. Wykorzystuje: papier zwykły, folia, etykiety, koperty. Drukarka jest przeznaczona do wydruku tekstu w czerni. Idealnym miejscem użytkowania urządzenia jest dom lub biuro.

Drukarka sprawna, używana

350,00 zł netto 

Gwarancja  6 miesięcy

Samsung ML-2165

Prosto z Twojej dłoni do drukarki, łatwiej niż kiedykolwiek

  • Proste drukowanie bezprzewodowe z mobilnych nośników
  • Kompaktowa budowa zajmuje niewiele miejsca
  • Zintegrowana z funkcją Easy Printer Manager
  • Zwiększ efektywność dzięki szybkości druku 20 str. A4/min

Optymalizuj drukowanie dzięki sterownikowi Easy Eco
Optymalne rezultaty przy każdym wydruku dzięki sterownikowi Easy Eco w drukarkach Samsung. To przydatne oprogramowanie umożliwia precyzyjny podgląd dokumentu przed drukowaniem oraz dostosowanie jakości, kolorów i innych parametrów, tak aby dopasować je do wymagań i budżetu użytkownika. Można również usunąć zbędny tekst, obrazy i inne elementy. Można nawet monitorować oszczędności, w tym zużycie papieru, tonera, pobór energii oraz całkowite koszty drukowania. Pożegnaj się ze zmarnowanymi wydrukami i odkryj bardziej oszczędne i wydajne drukowanie!

Ilość wydrukowano stron: 773

350,00 zł netto 

Gwarancja  6 miesięcy

Samsung ML-1640

Drukarka laserowa monochromatyczna ML-1640 firmy Samsung to urządzenie o rozdzielczości druku 1200x600 dpi, umożliwiające drukowanie do formatu A4. Wykorzystuje: papier:, zwykły,, cienki,, powtórnie przetworzony,, gruby, etykiety,, karty. Drukarka jest przeznaczona do wydruku tekstu w czerni. Idealnym miejscem użytkowania urządzenia jest dom lub biuro. Wymiary produktu: 353 x 298 x 209 mm (szerokość x głębokość x wysokość).

Ilość wydrukowano stron: 13431

300,00 zł netto 

Gwarancja  6 miesięcy