Drukarki używane, skanery


 

Dziś w promocji

Cena może być negocjowana.

DRUKARKA HP P2015N

Sprawna drukarka . Widoczne ślady użytkowania. Brak uniwersalnego kabelka USB. 

Drukuj szybko, profesjonalne dokumenty czarno-białe dzięki  drukarce HP LaserJet P2015n. Drukarka jest idealna do domu i dla małych firm. Drukarka jest używana, ale jejstan określam jako bardzo dobry. Urządzenia zostały uruchomione i przetestowane. Dokładne wyniki testów i próbne wydruki znajdą Państwo obok na zdjęciach.

Wydrukowane strony  w czerni: 120631 str

Toner zamienny, na drukarkę udzielamy gwarancje.

300,00zł netto

 

 

 

toner zamienny 

HP M2727 NF MFP DRUK/SKAN/XERO/FAX SIEĆ

Urządzenie Hp M2727 nf mfp to wszechstronne i funkcjonale laserowe urządzenie drukujące, skanujące, oraz faksujące. Wyposażono je w automatyczny podajnik dokumentów, kartę sieciową oraz moduł umożliwiający drukowanie dwustronne. Czytelny 2-wierszowy wyświetlacz tekstowy LCD, przyciski alfanumeryczne, przyciski nawigacyjne i 3 diody LED są bardzo pomocne w obsłudze. Gwarancja. Faktura.

400,00zł netto

 

brak kabli , toner zamienny 

SCX-4824 FN

Wyobraź sobie urządzenie wielofunkcyjne, które zaspokoi wszystkie Twoje biznesowe potrzeby. SCX-4824FN z łatwością przynosi korzyści w biznesie zwiększając wydajność i efektywność pracy. Zapewnia harmonijną równowagę w każdym biurze. Z SAMSUNGiem SCX-4824FN nietrudno to sobie wyobrazić. Wydruki idealne. 

Sprawne po przegladzie, Gwarancja. Faktura. 

(zdjęcia autentyczne.)

SPRZEDANE

 

 

 

toner zamienny 

Konica-Minolta BIZHUB 3301P

Drukarka laserowa monochromatyczna BIZHUB 3301P (A63P025) firmy Konica-Minolta to urządzenie jednofunkcyjne, umożliwiające drukowanie do formatu A4. Drukarka jest przeznaczona do wydruku tekstu i grafiki w czerni. Idealnym miejscem użytkowania urządzenia jest firma. Urządzenie powstało z myślą o efektywności, a dzięki kompaktowym rozmiarom i zoptymalizowanej wydajności stanowi idealne rozwiązanie dla małych i średnich grup roboczych. W odróżnieniu od poprzednika Bizhub 3301P wyposażony jest w wyświetlacz, który usprawnia użytkowanie sprzętu.

(zdjęcia autentyczne)

450,00zł netto

 

 

 

 

Fujitsu fi-7160   Dwustronny skaner dokumentów
 
Elastyczne rozwiązanie do zapisywania dokumentów, natychmiast gotowe do użycia
Fi-7160 został zaprojektowany z myślą o wsparciu procesu zapisywania dokumentów dla poszczególnych pracowników sektora wiedzy lub małych grup roboczych. Łatwa instalacja, obsługa i konserwacja – ten wytrzymały skaner bazuje na wieloletniej, solidnej reputacji. Dodatkowo skaner jest wyposażony w łatwo i intuicyjnie obsługiwany sterownik PaperStream IP oraz PaperStream Capture do automatyzacji przetwarzania partiami i optymalizacji obrazu.

 

2500,00zł netto

Gwarancja sprzedawcy!!! 

12 miesięcy

 

HP LaserJet 4250dtn

Urządzenie Hp LJ4250DTN  to funkcjonale drukarka laserowa. Wyposażono ją w automatyczny podajnik dokumentów, kartę sieciową oraz moduł umożliwiający drukowanie dwustronne. Czytelny wyświetlacz tekstowy LCD, przyciski alfanumeryczne, przyciski nawigacyjne i diody LED są bardzo pomocne w obsłudze. Urządzenie 100% sprawne technicznie, w dobrym stanie wizualnym. Toner zamienny "Pryzmat"  Gwarancja. Faktura.

zdjęcia autentyczne.

400,00zł netto

Gwarancja sprzedawcy!!! 

 

 

toner zamienny 

Canon i-SENSYS MF728Cdw -chwilowo nie dostępne.

 

Niezwykle szybkie i precyzyjne laserowe drukowanie w kolorze dzięki zaawansowanym, kompaktowym drukarkom wielofunkcyjnym, które zoptymalizowano pod kątem małych biur.

Zaawansowane wielofunkcyjne drukarki do małych biur

Seria i-SENSYS MF728 firmy Canon wyznacza nowe standardy wielofunkcyjnej drukarki zoptymalizowanej pod kątem małego biura. Szybkość druku do 27 str./min w formacie A4 oraz funkcje druku dwustronnego, skanowania i kopiowania ułatwiają szybką pracę. Technologia laserowego druku w kolorze zapewnia doskonałe wydruki za każdym razem.

Tanie i wydajne tonery zamienne

700,00zł netto

 

 

toner zamienny 

HP LaserJet P2055dn

Seria drukarek HP LaserJet P2050 umożliwia zwiększenie wydajności zespołów roboczych. Tworzenie wysokiej jakości dokumentów dzięki rozdzielczości 1200 dpi, druk z prędkością do 33 str./min.

Funkcje zwiększające wydajność to m.in. możliwość rozbudowy pamięci, automatyczny tryb drukowania dwustronnego i karta sieciowa Gigabit.

Idealne rozwiązanie dla małych zespołów roboczych składających się z 1–8 użytkowników pracujących w małych i średnich firmach oraz przedsiębiorstwach, które potrzebują szybkiej, niezawodnej, niewielkiej, czarno-białej drukarki umożliwiającej łatwe drukowanie profesjonalnej jakości dokumentów biznesowych

Zawiera toner 100% pełny. Po naprawie i przeglądzie serwisowym.

 350,00 zł netto

Gwarancja  9 miesięcy

HP LaserJet 1320dn 

Te drukarki są idealne do domu i dla małych firm – drukarki tej serii oferują duże możliwości, drukują szybko -21 str, koszty utrzymania są bardzo małe. Tanie tonery zamienne. Drukarka posiada druk dwustrony i połączenie sieciowe.

 

 

 300,00 zł netto

Gwarancja  6 miesięcy

Samsung CLX-3170fn

Do zaoferowania mamy fabrycznie odnowione urządzenia wielofunkcyjne kolorowe Samsung CLX-3170Fn /drukarka, kopiarka, skaner/faks/lan

Są to flagowe modele ostatnich lat, które słyną z prostoty obsługi oraz jak czas pokazał z stu procentowej bezawaryjności - wydajniejsze od serii CLX-3305

Tonery nowe zregenerowane maja po 98%Wydrukowała tylko: 1029bk str/ 3268 color srt. 

 450,00 zł netto

Gwarancja  6 miesięcy

Samsung ProXpress M3820DW

Solidne urządzenie ProXpress M3820DW drukuje z prędkością do 38 str./min, jest wyposażone w procesor Cortex™-A5 oraz maks. 128 MB pamięci. Duża prędkość i wydajność pozwala firmom przyspieszyć przetwarzanie dokumentów i obrazów, co zapewnia większą sprawność pracy.

 450,00 zł netto

Gwarancja  6 miesięcy