Drukarki używane, skanery


 

Dziś w promocji !!!

Cena może być negocjowana.

DRUKARKA HP P2015N

Sprawna drukarka . Widoczne ślady użytkowania. Brak uniwersalnego kabelka USB. 

Drukuj szybko, profesjonalne dokumenty czarno-białe dzięki  drukarce HP LaserJet P2015n. Drukarka jest idealna do domu i dla małych firm. Drukarka jest używana, ale jejstan określam jako bardzo dobry. Urządzenia zostały uruchomione i przetestowane. Dokładne wyniki testów i próbne wydruki znajdą Państwo obok na zdjęciach.

Wydrukowane strony  w czerni: 120631 str

Toner zamienny, na drukarkę udzielamy gwarancje.

300,00zł netto

 

 

 

toner zamienny 

HP LJ 3390 MFP DRUK/SKAN/XERO/FAX SIEĆ

Urządzenie Hp LJ 3390 nf mfp to wszechstronne i funkcjonale laserowe urządzenie drukujące, skanujące, oraz faksujące. Wyposażono je w automatyczny podajnik dokumentów, kartę sieciową oraz moduł umożliwiający drukowanie dwustronne. Czytelny 2-wierszowy wyświetlacz tekstowy LCD, przyciski alfanumeryczne, przyciski nawigacyjne i 3 diody LED są bardzo pomocne w obsłudze. Gwarancja. Faktura.

400,00zł netto

 

brak kabli , toner zamienny 

Samsung MultiXpress SCX-6555N

SAMSUNG SCX-6555N spełni wszystkie Twoje wymagania. Jest to o dużej pojemności cyfrowa drukarka z duplexem, drukarka laserowa, skaner kolorowy i szybki faks. Wszystko w jednym. Ekran dotykowy czyni ją łatwą i wygodną. Używaj jej do wszystkiego, począwszy zwykłego kopiowania dokumentów, na zaawansowanych zadaniach skończywszy. Czegokolwiek Twój biznes potrzebuje, SCX-6555N jest odpowiedzią na te potrzeby. Wykorzystuje: papier zwykły, koperty. Drukarka jest przeznaczona do wydruku tekstu i grafiki w czerni. Idealnym miejscem użytkowania urządzenia jest firma. Szeroki ekran dotykowy (640 x 240 LCD) z intuicyjnym menu czyni drukarkę tak łatwą w użyciu. Możesz zarządzać swoimi dokumentami przesuwając ważne prace na szczyt kolejki. Możesz używać zaawansowanych funkcji faksu, taki jak przesyłanie dokumentu do e-maila jednym dotknięciem palca.

Sprawne po przegladzie, Gwarancja. Faktura. 

(zdjęcia autentyczne.)

800,00zł netto

 

 

 

toner zamienny 

Konica-Minolta BIZHUB 3301P

Drukarka laserowa monochromatyczna BIZHUB 3301P (A63P025) firmy Konica-Minolta to urządzenie jednofunkcyjne, umożliwiające drukowanie do formatu A4. Drukarka jest przeznaczona do wydruku tekstu i grafiki w czerni. Idealnym miejscem użytkowania urządzenia jest firma. Urządzenie powstało z myślą o efektywności, a dzięki kompaktowym rozmiarom i zoptymalizowanej wydajności stanowi idealne rozwiązanie dla małych i średnich grup roboczych. W odróżnieniu od poprzednika Bizhub 3301P wyposażony jest w wyświetlacz, który usprawnia użytkowanie sprzętu.

(zdjęcia autentyczne)

450,00zł netto

 

 

 

 

Fujitsu fi-7160   Dwustronny skaner dokumentów
 
Elastyczne rozwiązanie do zapisywania dokumentów, natychmiast gotowe do użycia
Fi-7160 został zaprojektowany z myślą o wsparciu procesu zapisywania dokumentów dla poszczególnych pracowników sektora wiedzy lub małych grup roboczych. Łatwa instalacja, obsługa i konserwacja – ten wytrzymały skaner bazuje na wieloletniej, solidnej reputacji. Dodatkowo skaner jest wyposażony w łatwo i intuicyjnie obsługiwany sterownik PaperStream IP oraz PaperStream Capture do automatyzacji przetwarzania partiami i optymalizacji obrazu.

 

2500,00zł netto

Gwarancja sprzedawcy!!! 

12 miesięcy

 

HP LaserJet 4250dn

Urządzenie Hp LJ4250Dn  to funkcjonale drukarka laserowa. Wyposażono ją w automatyczny podajnik, kartę sieciową oraz moduł umożliwiający drukowanie dwustronne. Czytelny wyświetlacz tekstowy LCD, przyciski alfanumeryczne, przyciski nawigacyjne i diody LED są bardzo pomocne w obsłudze. Urządzenie 100% sprawne technicznie, w dobrym stanie wizualnym. Toner zamienny.  Gwarancja. Faktura.

zdjęcia autentyczne.

550,00zł netto

Gwarancja sprzedawcy!!! 

 

 

toner zamienny 

Canon i-SENSYS MF728Cdw -chwilowo nie dostępne.

 

Niezwykle szybkie i precyzyjne laserowe drukowanie w kolorze dzięki zaawansowanym, kompaktowym drukarkom wielofunkcyjnym, które zoptymalizowano pod kątem małych biur.

Zaawansowane wielofunkcyjne drukarki do małych biur

Seria i-SENSYS MF728 firmy Canon wyznacza nowe standardy wielofunkcyjnej drukarki zoptymalizowanej pod kątem małego biura. Szybkość druku do 27 str./min w formacie A4 oraz funkcje druku dwustronnego, skanowania i kopiowania ułatwiają szybką pracę. Technologia laserowego druku w kolorze zapewnia doskonałe wydruki za każdym razem.

Tanie i wydajne tonery zamienne

700,00zł netto

 

 

toner zamienny 

HP LaserJet P2055dn

Seria drukarek HP LaserJet P2050 umożliwia zwiększenie wydajności zespołów roboczych. Tworzenie wysokiej jakości dokumentów dzięki rozdzielczości 1200 dpi, druk z prędkością do 33 str./min.

Funkcje zwiększające wydajność to m.in. możliwość rozbudowy pamięci, automatyczny tryb drukowania dwustronnego i karta sieciowa Gigabit.

Idealne rozwiązanie dla małych zespołów roboczych składających się z 1–8 użytkowników pracujących w małych i średnich firmach oraz przedsiębiorstwach, które potrzebują szybkiej, niezawodnej, niewielkiej, czarno-białej drukarki umożliwiającej łatwe drukowanie profesjonalnej jakości dokumentów biznesowych

Zawiera toner 100% pełny. Po naprawie i przeglądzie serwisowym.

 350,00 zł netto

Gwarancja  9 miesięcy

HP LaserJet 1320dn 

Te drukarki są idealne do domu i dla małych firm – drukarki tej serii oferują duże możliwości, drukują szybko -21 str, koszty utrzymania są bardzo małe. Tanie tonery zamienne. Drukarka posiada druk dwustrony i połączenie sieciowe.

 

 

 300,00 zł netto

Gwarancja  6 miesięcy

HP LaserJet Pro P1102

Do zaoferowania mamy HP P1102  sprawna w 100%. Drukarka po gruntownym przeglądzie,  konserwacji i testach sprawdzających pracę wszystkich podzespołów.

Dodrukarki dołączone są strona testowa z folderu drukarek, strona pokazowa,  strona konfiguracji, i stanu materiałów eksploatacyjnych.

Drukarka testowana na sterownikach systemu Windows 7

. Wydrukowała 194k str 

Toner zamienny 80%

 450,00 zł netto

Gwarancja  6 miesięcy

Samsung ProXpress M3820DW

Solidne urządzenie ProXpress M3820DW drukuje z prędkością do 38 str./min, jest wyposażone w procesor Cortex™-A5 oraz maks. 128 MB pamięci. Duża prędkość i wydajność pozwala firmom przyspieszyć przetwarzanie dokumentów i obrazów, co zapewnia większą sprawność pracy.

 450,00 zł netto

Gwarancja  6 miesięcy

 Oki MB471

Drukarka LED MB471 firmy Oki to urządzenie wielofunkcyjne o rozdzielczości druku 1200x1200 dpi, umożliwiające drukowanie do formatu A4 oraz skanowanie i kopiowanie. Wykorzystuje: papier zwykły. Drukarka jest przeznaczona do wydruku tekstu i grafiki w czerni. Idealnym miejscem użytkowania urządzenia jest dom/małe biuro.

0zł netto 

chwilowy brak 

Brother HL-5240

Drukarka laserowa monochromatyczna HL-5240 firmy Brother to urządzenie o rozdzielczości druku 1200 dpi, umożliwiające drukowanie do formatu A4. Wykorzystuje: papier zwykły, folia, etykiety, koperty. Drukarka jest przeznaczona do wydruku tekstu w czerni. Idealnym miejscem użytkowania urządzenia jest dom lub biuro.

Drukarka sprawna, używana

350,00 zł netto 

Gwarancja  6 miesięcy

Samsung ML-2165

Prosto z Twojej dłoni do drukarki, łatwiej niż kiedykolwiek

  • Proste drukowanie bezprzewodowe z mobilnych nośników
  • Kompaktowa budowa zajmuje niewiele miejsca
  • Zintegrowana z funkcją Easy Printer Manager
  • Zwiększ efektywność dzięki szybkości druku 20 str. A4/min

Optymalizuj drukowanie dzięki sterownikowi Easy Eco
Optymalne rezultaty przy każdym wydruku dzięki sterownikowi Easy Eco w drukarkach Samsung. To przydatne oprogramowanie umożliwia precyzyjny podgląd dokumentu przed drukowaniem oraz dostosowanie jakości, kolorów i innych parametrów, tak aby dopasować je do wymagań i budżetu użytkownika. Można również usunąć zbędny tekst, obrazy i inne elementy. Można nawet monitorować oszczędności, w tym zużycie papieru, tonera, pobór energii oraz całkowite koszty drukowania. Pożegnaj się ze zmarnowanymi wydrukami i odkryj bardziej oszczędne i wydajne drukowanie!

Ilość wydrukowano stron: 773

350,00 zł netto 

Gwarancja  6 miesięcy

Samsung ML-1640

Drukarka laserowa monochromatyczna ML-1640 firmy Samsung to urządzenie o rozdzielczości druku 1200x600 dpi, umożliwiające drukowanie do formatu A4. Wykorzystuje: papier:, zwykły,, cienki,, powtórnie przetworzony,, gruby, etykiety,, karty. Drukarka jest przeznaczona do wydruku tekstu w czerni. Idealnym miejscem użytkowania urządzenia jest dom lub biuro. Wymiary produktu: 353 x 298 x 209 mm (szerokość x głębokość x wysokość).

Ilość wydrukowano stron: 13431

300,00 zł netto 

Gwarancja  6 miesięcy